Petite&Mars skákací zvířátko kravička Doris

bílé
Věk od
3 let

• , zakoupeno v Rajhracky.cz

Koupili jsem skákadlo vnučce k jejím 1. narozeninám, zatím je asi využije jenom k přelézání a tahání za uši/rohy.
    Snad to přežije (kravička) až do doporučovaných tří let.

• V balení pumpička.

Barva
bílé
Věk od
3 let

Skákací zvířátko MONZA kravička Doris nevhodné pro děti do 3 let Veselé nafukovací zvířátko na skákání a sezení.  V bodech: dítě chytne zvíře za ouška a může skákat. součástí balení je nafukovací pumpička nosnost 70 kg

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Rajhracky.cz

Snad to přežije (kravička) až do doporučovaných tří let.

• V balení pumpička.
  • , zakoupeno v Pilulka.cz

• Zatím nafouklé pouze
    • uvidime po Vánocích ale je krásná

Materiál

• Pekne provedeni
    • Mensi rozmer vhodny pro mensi dite
    • Dobre uchyty pro ruce
    • Kravicka dost smrdela, plast bylo potreba umyt a par dni vyvetrat
    • Prevazuje se za hlavou dopredu, potreba pocitat s par pocatecnimi pady, ale dite se alespon uci drzet rovnovahu

• vnučka je spokojená
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Bylo mi sděleno, že toto skákací zvířátko je skladem u dodavatele a že bude doručeno v době mezi 7, až 9. květnem. Do dnešního dne nebyl ani odeslán ani vysvětleno , proč se tak nestalo. O tento produkt již tedy nemám zájem-měl to být dárek k narozeninám-a ty vnučka již měla.

• design
    • materiál - příjemný a typický zápach nového plastu vydával jen chviličku po rozbalení
    • velikost - moc malá
    • stabilita - dítě přepadává dopředu

Měli jsme doma skákacího soba, kterého děti uskákaly k smrti, a tak jsme dvouleté dceři pořídili tuto náhradu. Design je neporazitelný. Má barvy opravdové krávy, ne žádný zelený kůň ani růžový osel, a je roztomilá. Materiál je příjemný, nezapáchá. Tím výčet pozitiv končí.
    Kravička je opravdu maličká. Nevím, jak mohli napsat výška sedací plochy 30 cm, ta naše má 24 cm. Ani další rozměry nesedí - výška včetně oušek maximálně 40 cm, délka včetně ocásku nejvýš 50 cm.
    Na návodu píšou pro děti od tří let. Dceři jsou dva roky, je desetikilový drobek a kravička se mi i na ni zdá malá. Pro naše starší děti (5 a 3 roky) bude na hopsání nepoužitelná.
    Navíc jakmile dcera na kravičce trochu poskočí, hned se poroučí k zemi směrem na ústa. Je to zkrátka nevyvážené. Já vím, že to prodávají jako cvičební hračku na podporu balančního systému. Ale ta disbalance se mi zdá přece jen trochu přehnaná. Nevím, jestli to nepůjdu vrátit.
    Jediné pozitivum té velikosti je snad jedině ve skladnosti. Ve srovnání se starým sobem zabere kráva tak polovinu místa. Jenže na něm se zase dalo skákat.

• , zakoupeno v feedo.cz

• Velikost akorát pro naše batole, přibalená pumpa pomohla nafouknout
    • Horší stabilita, pokud používá dítě, co ještě nechodí

Elegantní skákadlo, které plně odpovídá našim představám. Jako každá hračka však vyžaduje neustálý doroz, protože naše miminko nechodí a mohlo by se stát, že se s ním kravka překlopí