Ludi Skákací pes modrý

Skákací pes Ludi Ludi je francouzská značka, zabývající se výrobky k péči o dítě, jako jsou například: cestovní dětské stany, hrací deky, hračky a dekorace. V bodech : na...
Garantovaný nákup z Hračkomat.cz

Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 2 781 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč96 % • 531 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 2 947 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 27 024 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 61 490 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta67 Kč98 % • 15 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč100 % • 2 087 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 29 505 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 23 496 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta100 Kč2 recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 130 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v OdKarla.cz

• Levné
    • Pevný materiál
    • Díra na bříšku pejska

Objednali jsme k Vánocům synovi, den před Vánoci jsme ho chtěli nafouknout a zjistili jsme, že uchází. Manžel ho opravil záplatou na kolo, protože to byl hlavní dárek. Dle mého původně reklamované zboží a dáno zpět do prodeje, aby se ho zbavili..

• , zakoupeno v MALL.CZ

mrzelo nás, že jsme dostali jinou barvu, než byla na obrázku,objednávali jsme žlutou, byla i v názvu

• , zakoupeno v BÍBÍK.cz

Mám malá vnoučata, proto jsem hledala hračku, se kterou se pobaví děvče i chlapec. Tato hračka je z pěkného materiálu, je lehká, barevná. Děti se na ni vydovádí.

Druh
pro kluky a holky
Material
gumové

Skákací pes Ludi

V bodech : na šátku má pejsek popisovací jmenovku, aby si dítě svého pejska mohlo pojmenovat vyroben z odolného materiálu vhodného pro použití doma i venku součástí výrobku je i nafukovací pumpička rozměry: 58×48×27 cm vhodné pro děti od 10 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v OdKarla.cz

• Levné
    • Pevný materiál
    • Díra na bříšku pejska

• , zakoupeno v BÍBÍK.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v 4kids.cz

Doporučila mi známá, že po tom děti blázní a strašně je to baví a měla pravdu.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pejsek i pumpičkou, perfektní při nejmenší deti

• moc pěkný pejsek
    • materiál nesmrdí
    • šátek a pumpička s jehlou jsou součástí balení

synovi se líbil koník u kamarádky, proto jsme koupili vlastní zvířátko
    určitě doporučuji

• , zakoupeno v Kouzelný hrad

• vypadá hezky, je funkční

spokojená

• , zakoupeno v KASA.cz